niedziela, 10 lutego 2013

(niefoto)TAPETA łączka w praktyce...

Mogłabym napisać o tym bajkę, o tym jak w bajkowym domu zamieszkać miały dwie małe księżniczki Zosia i Hania. Ale zobaczcie sami. Ilekroć zaglądałam na Nietypowy dom, (nie) bardzo typowej rodziny. czekałam na zdjęcia na których księżniczki będą już mieszkać, a w pokoiku wraz z nimi zamieszkają zabawki. Doczekałam się i wzruszyłam się. Nic już na to nie poradzę, że wraz z tym jak dzieci rosną ja mięknę. W kąt idą zasady, nakazy, zakazy i przenajświętsze ideały typu "nie będziecie jeść cukierków, pić dużo soków i spać z nami w łóżku". Wybór pomiędzy spać we trójkę w dużym łóżku lub spać w małym dziecięcym łóżeczku we dwie, opcjonalnie wisieć nad nim, aż dziecię zaśnie i wracać do siebie zrobił się dla mnie tak prosty i oczywisty. SPAĆ to jest sedno i jak najwygodniej ;) Zapytałam ostatnio przyjaciółki czy też tak zmiękła i potwierdziła, może to taka właściwość i wytłumaczenie dla prawidłowości, która podobno jest zasadą, że młodsze rodzeństwo, może więcej i jest rozpieszczane. Nasze młodsze może więcej i jest rozpieszczane, ale po prostu umie o to rozpieszczanie zabiegać.

Wracając do meritum, są gdzieś dwie nie moje księżniczki o imionach Zosia i Hania, w tym samym wieku i bardzo podobnym wyglądzie. Starsza jest molem książkowym, zbieraczem i kocha różowy wszak jest księżniczką, młodsza lula, bawi i kocha opiekować się innymi, ciekawe czy też jest przylepą i żarłokiem, reszta zgadza się idealnie, tylko pokoik mają większy, z ładniejszą podłogą i urządzony specjalnie dla nich, nasze muszą na to poczekać.
Pozdrawiamy całą RODZINKĘ z nietypowego domu! A Wam pokazujemy jak mieszkają dwie małe księżniczki. 

Ja się zakochałam i już! A wykorzystanie naszej łączki jest tak idealne, że ach i och!

wszystkie zdjęcia  autorki bloga Nietypowy dom, (nie) bardzo typowej rodziny.


7 komentarzy:

Unknown pisze...

Cudowny pokoik :)

AgaŚwiejko pisze...

Pięknie, ile przestrzeni dla wyobraźni :)

MamAga pisze...

Wasza łączka buduje magiczną atmosferę tego pokoiku - cudny! Och i ach samo ciśnie się na usta :)
Pozdrawiam cieplutko :)

lavinka pisze...

Biel jest piękna i wcale nie szpitalna. To wnętrze jest tego dowodem, mrau :)

Betsypetsy pisze...

Piękną łączka, jakze inspirująca :)

mamapomyslma pisze...

piękny ten pokój, bez tej łączki nie byłoby takiego efektu- gratuluje pomysłu i pozdrawiam

Unknown pisze...

O jejku, dziękuje za te miłe słowa i wszystkie komentarze.
Z tą przylepą jest tak jak piszesz, ale żarłokiem była owszem...ale już się to zmieniło :) nie może ciągle być tak samo. Dziękuję jeszcze raz za ten wpis